Теми які розглянемо

1
Як я показую себе світу – 21.09.2019
2
Як обходитися з критикою опираючись на власну цінність – 12.10.2019
3
Я і інші. Вчимося вибудовувати власні границі – 9.11.2019
4
Пізнаємо власні бажання. Формуємо цілі – 7.12.2019
5
Кризи. Стрес. Як опиратися на себе та брати підтримку в інших – 25.01.2020
6
Чоловічо-жіночі стосунки – 22.02.2020
7
Моя виграшна стратегія в конфліктах і конкуренції – 21.03.2020
8
Батьки і діти – 25.04.2020
9
Я і гроші – 16.05.2020

Про проєкт

Наша група - це безпечний простір для усвідомлення і вирішення психологічних проблем у стосунках.

Місце, де Ви зможете висловити свої думки чи переживання, зняти емоційну напругу, повернути життєві сили, а Вас почують та зрозуміють. Платформа де можна пропрацювати обмеження, заборони і страхи, виявити свої реальні життєві потреби, отримати кваліфіковану психологічний допомогу.

Група допоможе

  • зрозуміти та почути себе
  • успішно взаємодіяти з іншими, залишаючись самим собою
  • зрозуміти свою поведінку в конфліктних ситуація, знайти шляхи їх вирішенн
  • пізнати різні сторони своєї особистості, як позитивні так і негативні, навчитись знаходити баланс між ними
  • обирати те, що потрібно саме Вам, відкидаючи зайве і непотрібне
  • опиратись тиску, бути гнучким, продуктивним, справжнім у стосунках
  • не боятися кризи і критики, використовувати їх як старт для чогось нового та кращого
  • цілеспрямовано рухатись по життю замість хаотичного маневрування, розуміючи власні бажання

Відгуки

Юлія
Консультація
06 серпня 2018
Хочу поділитись враженнями і досягненнями від співпраці з Світланою. За декілька місяців роботи моє життя значно змінилось на краще. Сили, які я здобула в процесі терапії, дали мені можливість досягти роботи моєї мрії, а також спокійного стану душі і насолоди від життя. Світлана Олійник надзвичайно привітна людина і висококваліфікований спеціаліст.
Magdalyna Kocherzhuk
Проєкти
01 липня 2018
Гра "Сила тяжіння "- це гра, яку я тепер рекомендую всім -всім своїм знайомим та друзям і із захватом розповідаю про неї! Вперше зіграла в неї ще пів року тому і була вражена як в процесі гри можна зрозуміти і відчути такі важливі для стосунків і для себе особисто речі! Як тепер пам'ятаю, як вийшла із дверей приміщення йшла з відчуттям, що я усвідомила щось надзвичайно важливе і нове в такій от формі гри! Недавно знову зіграла, але вже в парі з моїм партнером і це був ще один новий і цікавий досвід. Гра допомогла відкритися моєму партнеру, хоча по натурі він досить стриманий. Завдяки цьому досвіду ми зблизились, зрозуміли щось нове та важливе для нас обох. Він, ділившись про враження від гри відзначив, що йому було цікаво грати, і він зрозумів цінність і роль психологів. І окремо про Світлану - ведучу. Мені подобається підхід до роботи, вона тонко відчуває, уважна, делікатна, по відчуттях, що з тобою працює не просто спеціаліст своєї справи, а ще й справжня жива людина, розуміюча і відчуваюча, це дуже цінно для мене в цій справі. Дякую! Я неодмінно хочу зіграти ще!
Володимир Чорній
Консультація
18 травня 2018
Бажання звернутися до психолога було свідомим. Довірився рекомендаціям друга. Після роботи стало чіткіше і зрозуміліше. Стає все легше домовитися з дружиною. Працюю далі. Дякую за співпрацю, Світлана.
Ольга Нечай
Проєкти
14 лютого 2018
Ділюся, бо згадую, як сама більше двох років тому шукала психолога і вчитувалася в відгуки на сайтах. Та побувавши в Світлани на жіночому тренінгу вирішила їй довіритись. Дорога довга, та ця дорога точно змінила моє бачення деяких речей в моєму житті. Бо коли є хороша робота, сім′я, а життя чомусь стає все сумнішим і невизначенішим, таки треба щось робити! Дякую, Тобі Світлано! За нові краски і об′єми в моєму житті, які ми відкрили разом!
Олена Мамай
Проєкти
02 листопада 2017
Хочу написати про психологічну трансформаційну гру "Сила притяжения": це приємне здивування і відкриття про себе, своїх партнерів, вектору в якому рухаюсь зараз. Що особливо сподобалось - ця гра дозволяє чітко побачити\зрозуміти себе і свої сценарії у стосунках. Прожити їх під час гри, "примірявши" їх. Розвіює ілюзії, але не руйнує захисти, якщо такі є. І тому процеси відбуваються глибоко, але м'яко і безпечно. Дякую ведучій за професійність, тактовність і динаміку для кожної з нас.
Галина Вітер Бандрівська
Проєкти
21 серпня 2017
Гра, яка позволяє поглянути на себе, свої стосунки та свого партнера під іншим кутом. Завдяки цьому я знайшла відповіді на свої запити. Рекомендую!