Відгуки

Тамара Михайлюк
04 грудня 2022
Війна внесла шалені зміни в моє життя. Я переїхала за кордон, почала жити в новому місті, втратила багато знайомих, тому допомога психолога це перше, що я захотіла мати в такий ситуації, бо вже мала хороший досвід роботи з психологом. Для мене зараз варіант онлайн-консультацій найкращий. Я була підписницею Світлани в Фейсбуці, читала її пости на тему психології і це допомогло зробити вибір. Ми працюємо поки не довго – 7 місяців, але я вже бачу, що рішення було правильним. Дякуючи підтримці Світлани я легше адаптовуюся, менше ставлю до себе безрозмірних вимог, краще справляюся з непомірною тривогою та страхами. А ще відчуваю велике полегшення і спокій, бо маю людину, яка мене розуміє!! Рекомендую Світлану і психотерапію. Думаю, це те, що зараз треба всім нам.
Катерина Антонів
16 січня 2022
Рекомендую Світлану як професіонала своєї справи. Оглядаючись на нашу спільну роботу, бачу навіть в дрібницях, наскільки ширшим став мій світогляд. Я стала відкритіша до змін, легше приймаю людей, значно менше прискіплива до себе. Це так приємно бути в злагоді з собою! Чути свої бажання, нарешті казати ні, та не відчувати за це сорому чи провини. Дякую, Тобі Світлана! Далі буде!
Антоніна Яремчук
24 травня 2021
Рекомендую!!!! Я ніколи в житті подумати не могла, що мені потрібен психолог!!! Останні 7 років свого життя не прожила, а промучилась!!! Панічні атаки переслідували мене після будь-якого не великого стресу... здавалось, що я вмираю... Безліч лікарів пройшла, безліч препаратів, повільно спалювала своє прекрасне життя!!! Довго думала, що зі мною.... я ж здорова, але жити не можу, бо не має сил(((І одного прекрасного дня я зрозуміла, що повинна лікувати душу і я зробила правильний крок 13 червня (не забуду цей день- це мій другий день народження) я записалась до психолога і відразу в моє життя почало приходити натхнення і спокій! Пройшла декілька сеансів, і закинула, бо подумала оуууу є полегшення, однак ні , так швидко все не проходить, те, що накопичувалось роками І я в друге записалась до психолога, обрала чарівну Світлану з прекрасною душею, Мені надзвичайно і легко було і є спілкуватись, так наче ми знаємось роками. Пройшла декілька сеансів і знову окріпла! Я зрозуміла багато, і винесла багато уроків життя. Тепер з даним «багежем знать», я борюсь з хворобою (РМЗ)! Я все виконую, що мені було рекомендовано. Також проходжу тренінги в групу «Тепле коло», де тренер є також ,Світлана! Тепер точно знаю, що душу також лікують!!
Таня Бреславська
31 березня 2021
Прийшла з словами вдячності! У мене був надто складний період, самій справлятись було важко. ((( Зміна роботи, місця проживання та вибору, що робити далі давались в знаки. Ніколи б не подумала, що спілкування з незнайомою до цього людиною може так допомагати в житті ! Ми працювали продуктивно і не мало ) я отримала таку необхідну підтримку та розуміння, очевидними стали багато незрозумілих до цього речей. Щиро дякую, Світлана!! smile
Ірина Сахно
16 липня 2020
Через своє виховання вважала, що психолог - то для слабаків і з усіма проблемами розумна людина може впоратись сама. Психологічна гра "Сила тяжіння" відкрила для мене багато несподіваних моментів, хоча я багато років в щасливому шлюбі wink Дякую Світлані за професійне і ненав'язливе фасилітаторство ♥
Юлія
06 серпня 2018
Хочу поділитись враженнями і досягненнями від співпраці з Світланою. За декілька місяців роботи моє життя значно змінилось на краще. Сили, які я здобула в процесі терапії, дали мені можливість досягти роботи моєї мрії, а також спокійного стану душі і насолоди від життя. Світлана Олійник надзвичайно привітна людина і висококваліфікований спеціаліст.
Magdalyna Kocherzhuk
01 липня 2018
Гра "Сила тяжіння "- це гра, яку я тепер рекомендую всім -всім своїм знайомим та друзям і із захватом розповідаю про неї! Вперше зіграла в неї ще пів року тому і була вражена як в процесі гри можна зрозуміти і відчути такі важливі для стосунків і для себе особисто речі! Як тепер пам'ятаю, як вийшла із дверей приміщення йшла з відчуттям, що я усвідомила щось надзвичайно важливе і нове в такій от формі гри! Недавно знову зіграла, але вже в парі з моїм партнером і це був ще один новий і цікавий досвід. Гра допомогла відкритися моєму партнеру, хоча по натурі він досить стриманий. Завдяки цьому досвіду ми зблизились, зрозуміли щось нове та важливе для нас обох. Він, ділившись про враження від гри відзначив, що йому було цікаво грати, і він зрозумів цінність і роль психологів. І окремо про Світлану - ведучу. Мені подобається підхід до роботи, вона тонко відчуває, уважна, делікатна, по відчуттях, що з тобою працює не просто спеціаліст своєї справи, а ще й справжня жива людина, розуміюча і відчуваюча, це дуже цінно для мене в цій справі. Дякую! Я неодмінно хочу зіграти ще!
Володимир Чорній
18 травня 2018
Бажання звернутися до психолога було свідомим. Довірився рекомендаціям друга. Після роботи стало чіткіше і зрозуміліше. Стає все легше домовитися з дружиною. Працюю далі. Дякую за співпрацю, Світлана.
 1 2 >