Теми які розглянемо

Про проєкт

Якщо Вам набридло наступати на одні й ті ж самі граблі, а ресурсу змінити щось самому не вистачає, Вам до нас!
Будемо розбиратись, в чому суть Ваших проблем і чому саме це з Вами відбувається! Група буде глибока, інтимна, про саме важливе… А головне затишна та душевна... 

- ГРУПА ДОВГОТРИВАЛА (протягом року), що означає стабільність, дає відчуття безпеки та можливість супроводу, зустрічаємося раз в два тижні по суботах з 11.00 до 14.00;
- ГРУПА ДИНАМІЧНА – ми працюємо з живим матеріалом, який Ви приносите на зустріч, на групу можна приходити як з конкретними задачами так без сформованого запиту;
- ГРУПА ДАЄ ДОСВІД ГЛИБОКОЇ ВЗАЄМОДІЇ З ІНШИМИ ТА З СОБОЮ, можливість зрозуміти/усвідомити як побудовані Ваші відносини з близькими, колегами, знайомими.

Програма групи "ТЕПЛЕ КОЛО" побудована з двох частин. 

Перша присвячена дослідженню себе при взаємодії з іншими – «Я і соціум», другий блок про глибинне пізнання себе, розширення знань про себе – «Я плюс Я».
Основний акцент зроблено на дослідження, проявлення себе та своєї поведінки в реальному часі та опирання на зворотній зв'язок від учасників та ведучих. Це буде спільний простір, який ми створюємо разом!

ЧАСТИНА І.

1. ЯК Я СЕБЕ ПОКАЗУЮ СВІТУ (29 .09. 2018) 
Самовираження. Невпевненість, страхи і заборони, які заважають нашій самопрезентації. Як відчувати себе впевненіше та вміти заявити про себе?

2. СТРЕС І ЯК З НИМ БУТИ (6.10.2018) 
Що таке стрес і для чого він нам. Дослідження своєї поведінки в стресових, емоційно напружених ситуаціях. Отримання практичних навиків продуктивної взаємодії в стресових ситуаціях, вирішенні проблем, розвиток позитивного відчуття майбутнього і підвищення самооцінки.

3. КОНФЛІКТИ, ЇХ ПЛЮСИ І МІНУСИ (20.10.2018)
Позитивні та негативні наслідки конфліктів. Як ми взаємодіємо при конфлікті? Дослідження власних стратегій побудови оптимальної поведінки в конфліктних ситуаціях.

4. КОНКУРЕНЦІЯ (3.11.2018)
Що є для Вас конкуренція: мотиватор до дій та прилив енергії, чи напруга, страх і бажання піти. Чи вміємо ми конкурувати? Коли саме включаємося в конкуренцію? Чому ми іноді з радістю приймаємо виклик, а потім швидко здаємося? Як стати більш конкурентоспроможними?

5. Я І ІНШІ. ВЧИМОСЯ ВИБУДОВУВАТИ ВЛАСНІ ГРАНИЦІ (17.11.2018)
Що таке психологічні границі ? Де мої границі, а де границі іншої людини? Що означає наше «НІ»? Установки, які сприяють тому, що людина дозволяє порушувати власні границі. Вчимось відстоювати себе, відкидати токсичні стосунки та обирати гармонійні, ресурсні.

6. ПІЗНАЄМО ВЛАСНІ БАЖАННЯ. ФОРМУЄМО ЦІЛІ (1.12.2018)
Будемо говорити про те, як розвернути своє життя в напрямку мрій, мети і конкретних цілей. Як розкривати власний потенціал, знаходити натхнення та ресурси для того щоб почати робити те, що хочеться.

7. ЯК ОПИРАТИСЯ НА СЕБЕ ТА БРАТИ ПІДТРИМКУ В ІНШИХ (15.12.2018)
Про співпрацю, співучасть. Пошук власного балансу між «Брати-Давати» при взаємодії з близькими і чужими людьми. В яких випадках, темах, ситуаціях ми сильні, а в яких нам потрібна підтримка?

ЧАСТИНА ІІ.

1. ПРО СЕБЕ (2019)
Хто я і яке моє призначення в цьому житті? Знайомство з різними сторонами своєї особистості. Робота з тіньовими частинами себе, продуктивне використання всього спектру своїх можливостей. Розвиток вміння знаходити баланс всередині себе та з іншими.

2. БАТЬКИ І ДІТИ (2019)
Взаємостосунки дорослих дітей та батьків. Досліджуємо наші відносини з батьками, виявляємо, які почуття та установки не дають нам можливість відділитися і жити власним життям, рухаємося в сторону більш рівноправних і зрілих стосунків.

3. ЯК СПРАВЛЯТИСЯ З КРИЗАМИ (2019) 
Відновлюємо довіру до себе та світу. Вчимось усвідомлювати свої справжні бажання та шукати способи їх реалізації, використовувати кризу як старт для розвитку чогось нового, замість, як перешкоду руху по накатаному сценарію.

4. ЧОЛОВІЧО-ЖІНОЧІ СТОСУНКИ (2019)
Наше відношення до любові і таких понять, як залежність, прив’язаність, близькість, самотність. Як любити партнера і не втрачати себе? Алгоритм розвитку стосунків. Наші типові сценарії та сімейні послання в стосунках.

5. МОЯ СЕКСУАЛЬНІСТЬ (2019)
Як я відношусь до власної сексуальності та сексуальності іншого? На скільки легко мені взагалі говорити про секс, чи соромно, страшно, складно? Що підсилює моє бажання близькості, а що стримує?

6. Я І ГРОШІ (2019)
Що заважає нам бути багатими? Досліджуємо власні стосунки з грошима. Страхи, сором і сімейні установки, які нас супроводжують в темі достатку. Що є для нас гроші і скільки їх потрібно насправді?

7. МОЇ ЗДОБУТКИ (2019)
Втілюємо в життя те, що здобули тут! Знаходимо способи, якими може бути задоволена конкретна потреба в певних умовах. Вчимося бути гнучкими при виборі стратегій поведінки. Набираємося сміливості до експериментів та творчості у власному житті.

Ведучі:

Олійник Світлана – психолог, арт-терапевт, консультант в методі позитивної психотерапії, член Асоціації практикуючих психологів Івано-Франківської області, член Всеукраїнської асоціації психологів практикуючих гештальт-підхід.

Сфери інтересів: труднощі в побудові стосунків, емоційна залежність, зради, розлучення, самотність, дитячо-батьківські стосунки, невпевненість у собі, професійне вигорання.

Кукло Ольга – психолог, кандидат психологічних наук, член Всеукраїнської асоціації психологів практикуючих гештальт-підхід.

Сфери інтересів: кризи, травми, втрати, пошук себе, ефективна комунікація, стресостійкість та протидія маніпуляціям.

Посилання на подію та детальніший опис кожної з тем  в Фейсбуці: https://www.facebook.com/search/top/…

Група допоможе

   Відгуки

   Юлія
   Консультація
   06 серпня 2018
   Хочу поділитись враженнями і досягненнями від співпраці з Світланою. За декілька місяців роботи моє життя значно змінилось на краще. Сили, які я здобула в процесі терапії, дали мені можливість досягти роботи моєї мрії, а також спокійного стану душі і насолоди від життя. Світлана Олійник надзвичайно привітна людина і висококваліфікований спеціаліст.
   Magdalyna Kocherzhuk
   Проєкти
   01 липня 2018
   Гра "Сила тяжіння "- це гра, яку я тепер рекомендую всім -всім своїм знайомим та друзям і із захватом розповідаю про неї! Вперше зіграла в неї ще пів року тому і була вражена як в процесі гри можна зрозуміти і відчути такі важливі для стосунків і для себе особисто речі! Як тепер пам'ятаю, як вийшла із дверей приміщення йшла з відчуттям, що я усвідомила щось надзвичайно важливе і нове в такій от формі гри! Недавно знову зіграла, але вже в парі з моїм партнером і це був ще один новий і цікавий досвід. Гра допомогла відкритися моєму партнеру, хоча по натурі він досить стриманий. Завдяки цьому досвіду ми зблизились, зрозуміли щось нове та важливе для нас обох. Він, ділившись про враження від гри відзначив, що йому було цікаво грати, і він зрозумів цінність і роль психологів. І окремо про Світлану - ведучу. Мені подобається підхід до роботи, вона тонко відчуває, уважна, делікатна, по відчуттях, що з тобою працює не просто спеціаліст своєї справи, а ще й справжня жива людина, розуміюча і відчуваюча, це дуже цінно для мене в цій справі. Дякую! Я неодмінно хочу зіграти ще!
   Володимир Чорній
   Консультація
   18 травня 2018
   Бажання звернутися до психолога було свідомим. Довірився рекомендаціям друга. Після роботи стало чіткіше і зрозуміліше. Стає все легше домовитися з дружиною. Працюю далі. Дякую за співпрацю, Світлана.
   Ольга Нечай
   Проєкти
   14 лютого 2018
   Ділюся, бо згадую, як сама більше двох років тому шукала психолога і вчитувалася в відгуки на сайтах. Та побувавши в Світлани на жіночому тренінгу вирішила їй довіритись. Дорога довга, та ця дорога точно змінила моє бачення деяких речей в моєму житті. Бо коли є хороша робота, сім′я, а життя чомусь стає все сумнішим і невизначенішим, таки треба щось робити! Дякую, Тобі Світлано! За нові краски і об′єми в моєму житті, які ми відкрили разом!
   Олена Мамай
   Проєкти
   02 листопада 2017
   Хочу написати про психологічну трансформаційну гру "Сила притяжения": це приємне здивування і відкриття про себе, своїх партнерів, вектору в якому рухаюсь зараз. Що особливо сподобалось - ця гра дозволяє чітко побачити\зрозуміти себе і свої сценарії у стосунках. Прожити їх під час гри, "примірявши" їх. Розвіює ілюзії, але не руйнує захисти, якщо такі є. І тому процеси відбуваються глибоко, але м'яко і безпечно. Дякую ведучій за професійність, тактовність і динаміку для кожної з нас.
   Галина Вітер Бандрівська
   Проєкти
   21 серпня 2017
   Гра, яка позволяє поглянути на себе, свої стосунки та свого партнера під іншим кутом. Завдяки цьому я знайшла відповіді на свої запити. Рекомендую!