“ТЕПЛЕ КОЛО”

Дата події 29 вересня 2018
Вартість 500грн
 • Якщо Вам набридло наступати на одні й ті ж самі граблі, а ресурсу змінити щось самому не вистачає, Вам до нас!
  Будемо розбиратись, в чому суть Ваших проблем і чому саме це з Вами відбувається! Група буде глибока, інтимна, про саме важливе… А головне затишна та душевна... 

  - ГРУПА ДОВГОТРИВАЛА (протягом року), що означає стабільність, дає відчуття безпеки та можливість супроводу, зустрічаємося раз в два тижні по суботах з 11.00 до 14.00;
  - ГРУПА ДИНАМІЧНА – ми працюємо з живим матеріалом, який Ви приносите на зустріч, на групу можна приходити як з конкретними задачами так без сформованого запиту;
  - ГРУПА ДАЄ ДОСВІД ГЛИБОКОЇ ВЗАЄМОДІЇ З ІНШИМИ ТА З СОБОЮ, можливість зрозуміти/усвідомити як побудовані Ваші відносини з близькими, колегами, знайомими.

  Програма групи "ТЕПЛЕ КОЛО" побудована з двох частин. 

  Перша присвячена дослідженню себе при взаємодії з іншими – «Я і соціум», другий блок про глибинне пізнання себе, розширення знань про себе – «Я плюс Я».
  Основний акцент зроблено на дослідження, проявлення себе та своєї поведінки в реальному часі та опирання на зворотній зв'язок від учасників та ведучих. Це буде спільний простір, який ми створюємо разом!

  ЧАСТИНА І.

  1. ЯК Я СЕБЕ ПОКАЗУЮ СВІТУ (29 .09. 2018) 
  Самовираження. Невпевненість, страхи і заборони, які заважають нашій самопрезентації. Як відчувати себе впевненіше та вміти заявити про себе?

  2. СТРЕС І ЯК З НИМ БУТИ (6.10.2018) 
  Що таке стрес і для чого він нам. Дослідження своєї поведінки в стресових, емоційно напружених ситуаціях. Отримання практичних навиків продуктивної взаємодії в стресових ситуаціях, вирішенні проблем, розвиток позитивного відчуття майбутнього і підвищення самооцінки.

  3. КОНФЛІКТИ, ЇХ ПЛЮСИ І МІНУСИ (20.10.2018)
  Позитивні та негативні наслідки конфліктів. Як ми взаємодіємо при конфлікті? Дослідження власних стратегій побудови оптимальної поведінки в конфліктних ситуаціях.

  4. КОНКУРЕНЦІЯ (3.11.2018)
  Що є для Вас конкуренція: мотиватор до дій та прилив енергії, чи напруга, страх і бажання піти. Чи вміємо ми конкурувати? Коли саме включаємося в конкуренцію? Чому ми іноді з радістю приймаємо виклик, а потім швидко здаємося? Як стати більш конкурентоспроможними?

  5. Я І ІНШІ. ВЧИМОСЯ ВИБУДОВУВАТИ ВЛАСНІ ГРАНИЦІ (17.11.2018)
  Що таке психологічні границі ? Де мої границі, а де границі іншої людини? Що означає наше «НІ»? Установки, які сприяють тому, що людина дозволяє порушувати власні границі. Вчимось відстоювати себе, відкидати токсичні стосунки та обирати гармонійні, ресурсні.

  6. ПІЗНАЄМО ВЛАСНІ БАЖАННЯ. ФОРМУЄМО ЦІЛІ (1.12.2018)
  Будемо говорити про те, як розвернути своє життя в напрямку мрій, мети і конкретних цілей. Як розкривати власний потенціал, знаходити натхнення та ресурси для того щоб почати робити те, що хочеться.

  7. ЯК ОПИРАТИСЯ НА СЕБЕ ТА БРАТИ ПІДТРИМКУ В ІНШИХ (15.12.2018)
  Про співпрацю, співучасть. Пошук власного балансу між «Брати-Давати» при взаємодії з близькими і чужими людьми. В яких випадках, темах, ситуаціях ми сильні, а в яких нам потрібна підтримка?

  ЧАСТИНА ІІ.

  1. ПРО СЕБЕ (2019)
  Хто я і яке моє призначення в цьому житті? Знайомство з різними сторонами своєї особистості. Робота з тіньовими частинами себе, продуктивне використання всього спектру своїх можливостей. Розвиток вміння знаходити баланс всередині себе та з іншими.

  2. БАТЬКИ І ДІТИ (2019)
  Взаємостосунки дорослих дітей та батьків. Досліджуємо наші відносини з батьками, виявляємо, які почуття та установки не дають нам можливість відділитися і жити власним життям, рухаємося в сторону більш рівноправних і зрілих стосунків.

  3. ЯК СПРАВЛЯТИСЯ З КРИЗАМИ (2019) 
  Відновлюємо довіру до себе та світу. Вчимось усвідомлювати свої справжні бажання та шукати способи їх реалізації, використовувати кризу як старт для розвитку чогось нового, замість, як перешкоду руху по накатаному сценарію.

  4. ЧОЛОВІЧО-ЖІНОЧІ СТОСУНКИ (2019)
  Наше відношення до любові і таких понять, як залежність, прив’язаність, близькість, самотність. Як любити партнера і не втрачати себе? Алгоритм розвитку стосунків. Наші типові сценарії та сімейні послання в стосунках.

  5. МОЯ СЕКСУАЛЬНІСТЬ (2019)
  Як я відношусь до власної сексуальності та сексуальності іншого? На скільки легко мені взагалі говорити про секс, чи соромно, страшно, складно? Що підсилює моє бажання близькості, а що стримує?

  6. Я І ГРОШІ (2019)
  Що заважає нам бути багатими? Досліджуємо власні стосунки з грошима. Страхи, сором і сімейні установки, які нас супроводжують в темі достатку. Що є для нас гроші і скільки їх потрібно насправді?

  7. МОЇ ЗДОБУТКИ (2019)
  Втілюємо в життя те, що здобули тут! Знаходимо способи, якими може бути задоволена конкретна потреба в певних умовах. Вчимося бути гнучкими при виборі стратегій поведінки. Набираємося сміливості до експериментів та творчості у власному житті.

  Ведучі:

  Олійник Світлана – психолог, арт-терапевт, консультант в методі позитивної психотерапії, член Асоціації практикуючих психологів Івано-Франківської області, член Всеукраїнської асоціації психологів практикуючих гештальт-підхід.

  Сфери інтересів: труднощі в побудові стосунків, емоційна залежність, зради, розлучення, самотність, дитячо-батьківські стосунки, невпевненість у собі, професійне вигорання.

  Кукло Ольга – психолог, кандидат психологічних наук, член Всеукраїнської асоціації психологів практикуючих гештальт-підхід.

  Сфери інтересів: кризи, травми, втрати, пошук себе, ефективна комунікація, стресостійкість та протидія маніпуляціям.

  Посилання на подію та детальніший опис кожної з тем  в Фейсбуці: https://www.facebook.com/search/top/…