Теми які розглянемо

Про проєкт

«Сила тяжіння» -  психологічна гра про стосунки, любов і шлюб. Це відмінний спосіб прислухатися до себе, зрозуміти який партнер вам потрібен зараз та  яким  бачите ваше подальше спільне життя. Прожити частину цього життя і зрозуміти чи до смаку воно вам.  Завдання гри  допомагають задуматись про свої глибокі потреби в стосунках, про вимоги до партнера і вирішити чи відповідні вони ситуації.

 

Гра будується на теорії психологічних архетипів Карла Юнга, метафорах і асоціаціях, які допомагають виявити ірраціональні установки, деструктивні сімейні сценарії, залежні стосунки, розібратися в причинах невдач у особистому житті.

Варто зіграти, якщо Ви:

на порозі сімейного життя, чи зустрілися з розчаруванням в спільному житті;
втомилися наступати на одні і ті ж граблі в стосунках;
заплутались і не можете обрати між кількома партнерами;
постійно порівнюєте свого партнера та стараєтесь його «переробити»;
втомилися від самотності та хочете зрозуміти її причину;
вирішуєте для  себе питання: «Розлучатися чи ні?»

Група допоможе

   Відгуки

   Юлія
   Консультація
   06 серпня 2018
   Хочу поділитись враженнями і досягненнями від співпраці з Світланою. За декілька місяців роботи моє життя значно змінилось на краще. Сили, які я здобула в процесі терапії, дали мені можливість досягти роботи моєї мрії, а також спокійного стану душі і насолоди від життя. Світлана Олійник надзвичайно привітна людина і висококваліфікований спеціаліст.
   Magdalyna Kocherzhuk
   Проєкти
   01 липня 2018
   Гра "Сила тяжіння "- це гра, яку я тепер рекомендую всім -всім своїм знайомим та друзям і із захватом розповідаю про неї! Вперше зіграла в неї ще пів року тому і була вражена як в процесі гри можна зрозуміти і відчути такі важливі для стосунків і для себе особисто речі! Як тепер пам'ятаю, як вийшла із дверей приміщення йшла з відчуттям, що я усвідомила щось надзвичайно важливе і нове в такій от формі гри! Недавно знову зіграла, але вже в парі з моїм партнером і це був ще один новий і цікавий досвід. Гра допомогла відкритися моєму партнеру, хоча по натурі він досить стриманий. Завдяки цьому досвіду ми зблизились, зрозуміли щось нове та важливе для нас обох. Він, ділившись про враження від гри відзначив, що йому було цікаво грати, і він зрозумів цінність і роль психологів. І окремо про Світлану - ведучу. Мені подобається підхід до роботи, вона тонко відчуває, уважна, делікатна, по відчуттях, що з тобою працює не просто спеціаліст своєї справи, а ще й справжня жива людина, розуміюча і відчуваюча, це дуже цінно для мене в цій справі. Дякую! Я неодмінно хочу зіграти ще!
   Володимир Чорній
   Консультація
   18 травня 2018
   Бажання звернутися до психолога було свідомим. Довірився рекомендаціям друга. Після роботи стало чіткіше і зрозуміліше. Стає все легше домовитися з дружиною. Працюю далі. Дякую за співпрацю, Світлана.
   Ольга Нечай
   Проєкти
   14 лютого 2018
   Ділюся, бо згадую, як сама більше двох років тому шукала психолога і вчитувалася в відгуки на сайтах. Та побувавши в Світлани на жіночому тренінгу вирішила їй довіритись. Дорога довга, та ця дорога точно змінила моє бачення деяких речей в моєму житті. Бо коли є хороша робота, сім′я, а життя чомусь стає все сумнішим і невизначенішим, таки треба щось робити! Дякую, Тобі Світлано! За нові краски і об′єми в моєму житті, які ми відкрили разом!
   Олена Мамай
   Проєкти
   02 листопада 2017
   Хочу написати про психологічну трансформаційну гру "Сила притяжения": це приємне здивування і відкриття про себе, своїх партнерів, вектору в якому рухаюсь зараз. Що особливо сподобалось - ця гра дозволяє чітко побачити\зрозуміти себе і свої сценарії у стосунках. Прожити їх під час гри, "примірявши" їх. Розвіює ілюзії, але не руйнує захисти, якщо такі є. І тому процеси відбуваються глибоко, але м'яко і безпечно. Дякую ведучій за професійність, тактовність і динаміку для кожної з нас.
   Галина Вітер Бандрівська
   Проєкти
   21 серпня 2017
   Гра, яка позволяє поглянути на себе, свої стосунки та свого партнера під іншим кутом. Завдяки цьому я знайшла відповіді на свої запити. Рекомендую!