• м.Івано-Франківськ: вул. Панаса Мирного, 8 Skype: svitlana_o
  • (050) 626 88 27
  • oliynykcomua@gmail.com

Індивідуальне консультування зазвичай відбувається частотою один раз в тиждень. Тривалість однієї консультації - 50 хвилин.  

Визначити, скільки триватиме консультування наперед практично неможливо. Є питання, яким достатньо і однієї консультації. Для деяких результатів потрібна триваліша робота – 6-10 консультацій. А бувають і такі, що потребують кількох років. Тож, усе стає ясно лише в процесі.

Час наших зустрічей ми визначаємо на першій зустрічі і в майбутньому цей час стає Вашим фіксованим. Це зручно: не потрібно додатково погоджувати час візиту, його важко забути чи переплутати. Час зустрічей можна змінити, якщо в цьому є необхідність для Вас та можливість для мене.

Чи можна відмінити або перенести прийом?

Якщо по якихось причинах Ви не можете прийти на прийом, будь ласка попередьте мене не пізніше, ніж за 24 години, до його початку. В цьому випадку, скоріше за все ми зможемо передомовитися на інший час.

Від себе я гарантую: професіоналізм, повну конфіденційність зустрічей, прийняття будь-яких ваших думок і почуттів, а також ваше повне право зупинитися в будь-який момент («правило СТОП»).

Ваша відповідальність: готовність працювати, відкритість до змін та оплата консультацій.

Вартість консультації - 1000грн

Телефон (Viber): +38 (050) 626 8827 

До зустрічі.